Mgr. Bc. Martin Kotrbáček

E-mail: martin.kotrbacek@sakbrno.cz

Mgr. Bc. Martin Kotrbáček je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kde získal v oboru Právo a právní věda v roce 2017 titul magistra práv. V roce 2018 pak na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně úspěšně dokončil bakalářský studijní program Finance a účetnictví, obor Finance a právo. Během svého studia rovněž absolvoval několik zahraničních studijních pobytů a stáží např. v anglickém Newcastlu či v ázerbajdžánském Baku.

V letech 2017 – 2021 působil ve Společné advokátní kanceláři jako advokátní koncipient, kde kromě bohatých zkušeností vyplývajících z generální advokátní praxe získal i dostatečný přehled o stavu české justice a českém podnikatelském prostředí. V roce 2021 úspěšně složil advokátní zkoušku a stal se samostatným advokátem. Od roku 2023 se stal partnerem Společné advokátní kanceláře. 

V rámci své advokátní praxe poskytuje komplexní služby zejména v oblasti práva občanského a obchodního se zaměřením na nemovitostní development a mezinárodní obchod. Podstatnou část praxe rovněž tvoří sporná agenda a obhajoba trestně stíhaných klientů.

evidenční číslo ČAK: 19597

IČ: 00996980

DIČ: CZ9203064222

Kontaktní formulář