Rozšířujeme tým advokátů

Naši kolegové Mgr. Nikol Hánečková a JUDr. Filip Králík úspěšně složili advokátní zkoušku a s radostí oznamujeme, že jako advokáti budou dále působit v naší AK!

 

Mgr. Nikol Hánečková absolvovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, kde získala v oboru Právo a právní věda v roce 2014 titul magistry práv. Během studia absolvovala i studijní pobyt na University of Tartu v Estonsku.

Před nástupem do Společné advokátní kanceláře získávala odbornou praxi na exekutorském úřadě, na Nejvyšším soudě ČR a v advokátní kanceláři Havel Holásek.

Zajímá se především o právo občanské a trestní. Právu se věnuje i v rámci přednáškové činnosti pro studenty VUT v Brně.

Hovoří anglicky a francouzsky.  

 

JUDr. Filip Králík absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, kde získal v oboru Právo a právní věda v roce 2014 titul magistra práv. V roce 2016 obhájil na téže univerzitě rigorózní práci na Katedře pracovního práva a získal titul JUDr. Během studia absolvoval studijní pobyt na Právnické fakultě Univerzity Eötvös Loránd v Budapešti. 

Před nástupem do Společné advokátní kanceláře praktikoval na Okresním státním zastupitelství Brno - venkov a v advokátní kanceláři BBH s.r.o. v Praze. 

Zajímá se především o právo obchodních společností a o právo trestní.

Hovoří anglicky a francouzsky.  

Kontaktní formulář